Кандидатура за членство в екипа

Заключени/изтрити теми.

Кандидатура за членство в екипа

Мнениеот rfec » Чет Авг 07, 2014 6:28 pm

1. Административна информация
а. Вашия никнейм, две имена и допълнителна информация по желание.
никнейм - rfec /Венцислав Ханев /гр.Ловеч.
b.Контакти с Вас - Skype - venci_pp / Телефон - 0877095342 / фейсбук - https://www.facebook.com/venciooooooo .

2. Административна квалификация
a. Свободен отговор: Какъв предишен опит имате в TeamSpeak сървъри и/или форуми:
Смятам да помогна с това ,когато някого злоупотребява във форума или в TeamSpeak.BG.

b. Свободен отговор: Имам някакъв опит с това ,когато играчите пречат на останалите ,псуват ,poke-ват,спамят или флоодят.

c. Колко часа на седмица са Ви свободни и можете да ги отделите за помощ и развитие на TeamSpeak.BG: Постоянно когато не съм зает ,предполагам около 7,8 на ден.

d. До колко сте запознати с функциите и командите на TeamSpeak и/или PHPBB: Не съм напълно запознат ,но имам някаква представа за тях.

е. При какви обстоятелства ще се намесите в канал: При злоупотреба на даден играч или ако някой се нуждае от помощ.

f. Разрешени ли са кикове/банове по лични причини или от суета и при какви обстоятелства? Предполагам е разрешен кик-а ,ако някого няма уважение към другиму ,мисля ,че за бан ще се консултирам с по-висш админ ако този играч пречи на доста хора от сървъра.

g. Ако забележите злоупотребяващ потребител - какви действия ще предприемете? Ще го предупредя да не злоупотребява ,ако обаче не се промени ще бъде наказан в зависимост какво е направил.
rfec
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 6:09 pm
Skype: venci_pp

Re: Кандидатура за членство в екипа

Мнениеот NullByte » Пон Авг 11, 2014 2:46 pm

Отхвърлен с гласуване.
Аватар
NullByte
TeamSpeak.BG Manager
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Юни 10, 2014 9:04 pm


Назад към Кошче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron